Aktualności » 10-lecie Zakrzewiaków

wtorek, 19 czerwca 2018
19 czerwca br. o godz. 16.30 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie, odbył się Koncert Jubileuszowy 10-lecia Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Zakrzewiaki”. Koncert prowadzili byli członkowie tego Zespołu - Natalia Baran i Mateusz Jaworski. Przywitali przybyłych na tę uroczystość gości, a wśród nich, m.in. wójta Gminy Zakrzew Sławomira Białkowskiego, sekretarz Gminy Marzennę Nosowską, proboszcza parafii Zakrzew ks. Ireneusza Koseckiego, mistrza muzyki organowej Roberta Grudnia, Dyrektor Gimnazjum w Zakrzewie Krystynę Smolińską. Konferansjerzy przedstawili historię „Zakrzewiaków”, i twórcę tego Zespołu p. Ewę Bartel - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zakrzewie. Godzinny występ jubileuszowy był ucztą duchową. Zespół zatańczył polkę, krakowiaka, oberka, poloneza. Było wspólne śpiewanie znanych piosenek weselnych i biesiadnych, występ byłych członkiń tego Zespołu, a dzisiaj występujących w „Grandioso”. Na zakończenie było wspólne zdjęcie i przepyszny poczęstunek. Gratulujemy i życzymy kolejnych Jubileuszy!
Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.