Pomoc dla Parafii

Przeżywając czas epidemii koronawirusa, który rodzi lęk i niepokój o zdrowie i życie nas i naszych bliskich, pragniemy zapewnić naszych Drogich Parafian o duchowej łączności i wsparciu modlitewnym. Przestrzegając przepisów epidemicznych dotyczących zgromadzeń, gdy w świątyni może przebywać maksymalnie 5 osób, zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii i nabożeństwach wielkopostnych - Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach poprzez transmisje radiowe, telewizyjne i Internet.

Prosimy by we Mszy św. uczestniczyli tylko członkowie danej rodziny. Intencje mszalne, zamówione przez naszych Parafian odprawiane są w ustalonych terminach.

Spełniając prośbę grupy Parafian podaję numer konta parafialnego:

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie, 26 - 652 Zakrzew 53

29 9147 0009 0000 7298 2000 0001

Kto chciałby wesprzeć materialnie utrzymanie zakrzewskiej świątyni, prosimy o ofiary. Za hojność i pomoc, serdeczne Bóg zapłać!

Z kapłańskim pozdrowieniem

Proboszcz - ks. Ireneusz Kosecki

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2020. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie