XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.09.2019

1. Dzisiaj zapraszamy:
  • na Mszę św. o godz. 9.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św., oraz ich rodziców; po niej odbędzie się spotkanie organizacyjne
  • na Mszę św. o godz. 11.00 rodziców młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania, po niej na spotkanie organizacyjne;
  • na godz. 16.00 na wspólną modlitwę do Bożego Miłosierdzia;
  • na Mszę św. o godz. 17.00 członków Domowego Kościoła - Oazy Rodzin; rozpoczniemy nowy rok formacyjny.

2. Bardzo dziękuję tym którzy wzięli udział we wczorajszym, wieczornym uwielbieniu krzyża Chrystusa i dar wspólnej modlitwy. Dziękuję także młodzieży za udział w Apelu Młodych, który odbył się w Radomiu. Dziękuję naszemu alumnowi Adrianowi Czajkowskiemu za opiekę nad młodzieżą.

3. W najbliższą sobotę - 21 września, na godz. 20.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne ojców ministrantów.

4. W niedziela - 22 września, na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy członków Akcji Katolickiej, a po niej na spotkanie formacyjne.

5. Od jutra, w kancelarii parafialnej można zmawiać intencje mszalne na rok 2010.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” m. in. dlaczego krzyż się kocha?; czy św. Helena naprawdę znalazła krzyż Chrystusa?; jak wygląda codzienne życie w Watykanie? Można także nabyć „Małego Gościa Niedzielnego”, jak również kalendarz ścienny na rok 2020 ze zdjęciami św. Jana Pawła II, w 100. rocznicę jego urodzin. Cena 10 zł.

7. Pomódlmy się w intencji chorych, cierpiących, samotnych, zagubionych, dźwigających ciężki krzyż, o wytrwanie przy Chrystusie. Pod Twoją obronę...

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2019. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie