Aktualności » Bal charytatywny - czyli spotkanie „Pod Złotym Kogutkiem”

sobota, 25 maja 2019
W sobotę - 25 maja, br. odbył się kolejny Bal Charytatywny. „Kuchenne rewolucje” - to hasło nawiązujące do znanego telewizyjnego programu Magdy Gessler. Troska o to, by smacznie i mądrze się odżywiać, była zachętą do radosnego spotkania przygotowanego przez członków parafialnej Caritas, wyrażonego w zaproszeniu: „Ważne jest w życiu co jemy, dobrze jest nie jeść zbyt tłusto, ważne jest także, ażeby nie przeżyć życia na pusto”. „Parafialna stodoła” stała się tego wieczoru restauracją z dancingiem „Pod Złotym Kogutkiem”. Jak każdego roku nad całością czuwał p. Tadeusz Kępka. Opracowany przez niego program kabaretowy, pozwolił z radością i dużym dystansem spojrzeć na to jak, z kim, i co jemy. Gwiazdą wieczoru była p. Beata Piasek, która wcieliła się w postać Magdy Gessler. Obficie zastawione stoły, spełniły oczekiwania 110 uczestników tego niezwykłego wieczoru. Przed stodołą ustawiono „dechy”, a zespół muzyczny „DIAGNOZA”, śpiewem i muzyką, zapraszał wszystkich do tańca, nie dając chwili wytchnienia. Grubo po północy, ok. 2.15 zespół zagrał po raz ostatni. Na koniec, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy gadżet - drewnianego kogutka, który ma przypominać ten niezwykły wieczór. Uczestnicy „Kuchennych rewolucji” złożyli dobrowolne ofiary, które pomogą w wakacyjnych wyjazdach dzieciom i młodzieży naszej parafii. Ks. proboszcz Ireneusz Kosecki dziękując członkom Parafialnej Caritas za przygotowanie balu, sponsorom za pomoc, młodym kelnerkom za ciężką pracę, uczestnikom za udział i ofiary pieniężne, zaprosił wszystkich na kolejny bal; już za rok!
A galerię zdjęć można obejrzeć TUTAJ.