Aktualności » „Wieczór Chwały”

sobota, 27 kwietnia 2019
W sobotę - 27 kwietnia, o godz. 19.00 w naszej parafialnej świątyni rozpoczął się „Wieczór Chwały”. To inicjatywa naszej oazowej młodzieży, która zaprosiła całą parafię do wspólnej modlitwy, w wigilię Bożego Miłosierdzia. Nad całością czuwał i modlitwie przewodniczył ks. Kamil Kowalski. Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, modlitewne rozważania czytali Adrian Czajkowski i Beata Kurowska. Modlitwie towarzyszył wspaniały śpiew naszej scholii młodzieżowej, w składzie: Ola Skorza, Ola Michalik, Zosia Pachniak, Patrycja Tkaczyk, Karolina Tkaczyk, Julita Firlej i Marta Jeżak. O oprawę muzyczną zadbali, nasz organista Bartłomiej Składanek, Michał Miros, Julia Niewola i Sandra Czajkowska. Asystę ministrancką tworzyli: Seweryn Czajkowski, Paweł Miros, Jakub Rdzanek i Hubert Ofiara. 1,5 godzinna modlitwa, przepięknie śpiewane kanony, zakończyło indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Proboszcz ks. Ireneusz Kosecki poprowadził modlitwę „Koronkę do Bożego Miłosierdzia” i podziękował wszystkim za udział w uwielbieniu Boga i daru Jego Miłosierdzia.