Aktualności » Kocham moją Ojczyznę

piątek, 13 kwietnia 2018

13 kwietnia br., w MDK w Radomiu odbył się XV Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pt. „Kocham moją ojczyznę”. Organizatorem Konkursu były: Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej oraz Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej. Konkurs został objęty honorowym patronatem Pasterza diecezji radomskiej Ks. Biskupa Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego. Wśród prawie trzystu uczestników tego konkursu znaleźli się przedstawiciele Parafii Zakrzew – uczniowie PSP w Zakrzewie: Julia Seta, Adam Wiatrak, Kacper Gwizd, Oliwia Radek, Aleksandra Sobień, Aleksandra Michalik, Aleksandra Kozłowska. Solistce - Aleksandrze Sobień gratulujemy zajęcia III miejsca w kategorii klas IV – VII, a pozostałym uczestnikom wspaniałych występów. Dziękujemy nauczycielom, który przygotowali uczniów do konkursu. Rodzicom serdecznie dziękujemy za opiekę nad dziećmi podczas konkursu i gratulujemy uzdolnionych córek i synów. Bardzo dziękujemy Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Zakrzewie Ewie Gołąbek za czuwanie nad całością przebiegu tego konkursu.