Aktualności » Krew - dar bezcenny!

niedziela, 08 kwietnia 2018

Cyklicznie, co dwa miesiące odbywa się w naszej parafii zbiórka krwi. W niedzielę - 8 kwietnia, w godzinach od 9.00 do 13.00 w domu parafialnym lekarz z całym personelem medycznym oczekiwali na tych, którzy podzielą się tym darem bezcennym - ratującym życie. Nie zawiedli się. 30 naszych parafian z uśmiechem na twarzy oddało krew, zapowiadając, że za dwa miesiące też się zjawią. Serdecznie Wam dziękujemy za ten bezinteresowny dar, który nabiera szczególnego znaczenia, w Tygodniu Miłosierdzia. Chwała krwiodawcom!