Aktualności » Nasi Mistrzowie...

piątek, 23 czerwca 2017

Ministranci szkół średnich z naszej parafii, zajęli I miejsce w III Edycji Radomskiej Ligi Piłki Nożnej Ministrantów 2016/ 2017. Tym samym awansowali do elitarnej Extraklasy. Królem strzelców został Paweł Miros. Gratulujemy piłkarzom i ich trenerowi ks. Włodzimierzowi Tamborkowi. Zwycięzcy przywieźli okazały puchar i pamiątkowy dyplom. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 czerwca br. w kościele św. Brata Alberta na radomskim Prędocinku.

Chwała zwycięzcom!!!!