Aktualności » Nowi ministranci

niedziela, 31 marca 2019
W niedzielę, 31 marca, br. na Mszy św. o godz. 9.00, pięciu kandydatów zostało przyjętych w uroczystym obrzędzie do Służby Liturgicznej Ołtarza. Bartek Faliński, Jeremi Kwietniewski, Wiktor Kierzkowski, Kacper Kalbarczyk i Jacek Małysa po niemal rocznym przygotowaniu, zostali uznani za godnych wstąpienia do grona ministrantów naszej parafii. Ks. Kamil Kowalski podczas Mszy św. którą sprawował wspólnie z proboszczem ks. Ireneuszem Koseckim zapewniał, iż najmłodsi ministranci zostali należycie przygotowani do pełnienia tej zaszczytnej funkcji. Po homilii, ks. proboszcz poświęcił im komże, które zostały uroczyście nałożone, w asyście wieloletniego ministranta Adriana Czajkowskiego. Gratulujemy całej „5” i życzymy gorliwości i wytrwałości w służbie przy ołtarzu Chrystusa.