Aktualności » "Oto ja, mów do mnie!"

sobota, 24 lutego 2018

Pod takim hasłem odbył się 24 lutego br., zorganizowany po raz pierwszy, Zimowy Apel Młodych. Na to spotkanie z całej diecezji radomskiej przybyło 2 tys. młodych ludzi. Wśród nich była 40-osobowa grupa z naszej parafii. Młodzieży towarzyszył ks. Kamil Kowalski. Rok czasu pozostał do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Panamie. Zimowy Apel Młodych odbył się w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ul. Narutowicza 9. Apel rozpoczął się koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie konferencję do młodych wygłosił abp Grzegorz Ryś - Metropolita łódzki. Po konferencji odbył się koncert zespołu niemaGotu. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawierzyli swoje życie Panu Jezusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie.