Aktualności » Remont świątyni

piątek, 31 stycznia 2014

W styczniu br. rozpoczęliśmy kolejny etap remontu naszej parafialnej świątyni. Została zdjęta z bocznych ścian boazeria, zbite tynki ze ścian, dzięki czemu zawilgocone ściany będą mogły być osuszone. Serdecznie podziękowania należą się panom, którzy bezinteresownie wykonali tę trudną i mozolną pracę: Tadeuszowi Kępce, Witoldowi Kępce, Jacentemu Wilczyńskiemu, Bogdanowi JarosińskiemuEugeniuszowi Podsiadły, Andrzejowi Posłusznemu i Jarosławowi GałkowskiemuLeszek Sikorski wraz ze współpracownikami, wykonał również bezinteresownie prace związane z właściwym ułożeniem kabli elektrycznych w specjalnych korytkach, dzięki czemu będzie możliwe nałożenie tynków na ściany świątyni i ich pomalowanie. Składamy panom gorące podziękowania. Kolejnym etapem prac związanych z upiększaniem naszego kościoła parafialnego, będzie ułożenie w nawie głównej i zakrystii podłogi granitowej.