Aktualności » Spotkanie przy ognisku

czwartek, 30 sierpnia 2018
30 sierpnia br. o godz. 18.00 zebrali się przy ognisku uczestnicy wakacyjnego przedsięwzięcia o charakterze profilaktycznym. W radosnym spotkaniu wzięło udział ponad 40 osób - ministranci, scholanki, członkowie oazy dziecięcej i młodzieżowej. Przygotował je i nad całością czuwał nasz wikariusz ks. Kamil Kowalski. Wszystko rozpoczęło się od rozpalenia ogniska i upieczenia na nim kiełbasy. Przy rozstawionych stołach była sposobność do spożycia smacznej kiełbaski i wakacyjnych wspomnień. Kiedy uczestnicy spotkania się posilili, animatorki Patrycja Tkaczyk i Julita Firlej poderwały wszystkich do wspólnej zabawy i tańca. Prawie trzygodzinna zabawa dała wszystkim jej uczestnikom wiele radości i uśmiechu. Tylko żal, że wakacje się już kończą...