Aktualności » Wigilia wolontariuszy...

środa, 20 grudnia 2017

W środę - 20 grudnia, o godz. 10.00 rozpoczęło się w naszym Gimnazjum spotkanie wigilijne wszystkich wolontariuszy. Warto przypomnieć, iż zarówno w Szkole Podstawowej jak i Gimnazjum działają Koła Caritas. Ich członkowie - jako wolontariusze - aktywnie włączają się w liczne akcje charytatywne odbywającą się na terenie szkół, Gminy i parafii Zakrzew. Jedną z wielu akcji była przeprowadzona w dniach 1 i 2 grudnia br. zbiórka żywności w zakrzewskich sklepach. Wszytko działo się we współpracy z Radomskim Bankiem Żywności. Wigilijne spotkanie było doskonałą sposobnością do wyrażenia słów wdzięczności naszym wolontariuszom i ich opiekunom. Proboszcz parafii ks. Ireneusz Kosecki gorąco podziękował wolontariuszom za ich otwarte serca, wrażliwość na drugiego człowieka i postawę empatii, która nadaje sens ludzkiemu życiu. Słowa podziwu i wdzięczności wyraziła p. Dyrektor Krystyna Smolińska. Młodzież otrzymała pamiątkowe dyplomy i podziękowania. Wigilijne spotkanie uświetnił szkolny chór, który śpiewając kolędy i pastorałki, wprowadził uczestników spotkania w świąteczny nastrój.

Wolontariusze ze Szkoły podst.: Barbara Filipiak, Anna Rdzanek, Agata Maj, Dżada Krzysztofik, Justyna Stachura, Katarzyna Gołąbek, Oliwia Rymarczyk, Dominika Sobień, Paulina Sułecka, Katarzyna Gregorczyk, Natalia Gałkowska, Aleksandra Kozłowska, Oliwia Bilska.

Wolontariusze z Gimnazjum: Katarzyna Krawczyk, Ola Figarska, Martyna Mortka, Natalia Białkowska, Aleksandra Borkowska, Sandra Czajkowska, Paulina Głogowska, Wiktoria Bilska, Julia Baćmaga, Aneta Różycka, Ola Sobień, Klaudia Dudek, Klaudia Gaca, Karolina Jemioł, Natalia Witkowska, Julia Urbańska, Milena Kurowska, Agnieszka Barcikowska, Wiktoria Rychlicka, Martyna Wesołowska, Kacper Kozłowski, Justyna Sobieraj, Krystian Sułecki, Jakub Michnicki, Magdalena Baran, Julita Firlej, Sebastian Pawelec, Piotr Kozłowski, Julia Kucharska, Karolina Wąsik.

Serdeczne podziękowania dla opiekunek szkolnych Kół Caritas: p. Bożeny Chłopeckiej i Beaty Piasek