Informacja o cookies
Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu.
Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Informacje o możliwości zmiany ustawień cookies »
Zgadzam się, zamknij X
« wstecz

Duszpasterze » Aktualni

Ksiądz proboszcz Ireneusz Kosecki
Urodził się 25 marca 1965 r. w Opocznie. Święcenia kapłańskie otrzymał 26 maja 1990 r. w Kolegiacie Opoczyńskiej, z rąk księdza biskupa Mariana Zimałka. Był wikariuszem parafii Św. Rafała Kalinowskiego w Radomiu, a następnie parafii Najświętszego Serca Jezusowego także w Radomiu.


Ksiądz wikariusz Kamil Kowalski

Urodził się 3 listopada 1989 r. w Końskich. Święcenia kapłańskie otrzymał 30 maja 2015r. w Katedrze Radomskiej, z rąk księdza biskupa Henryka Tomasika. Był wikariuszem w parafii Św. Józefa Robotnika w Starym Goździe.

Sonda
Czy Twoim zdaniem na stronie parafii potrzebne jest forum użytkowników?
Tak, to przydatna opcja Nie, to nie jest miejsce
do wymiany poglądów
Co to jest forum?
Godziny otwarcia biura parafialnego
poniedziałek - piątek: 8:00 - 9:00
Porządek Mszy Świętej

Niedziela:
7.00; 9.00 (dla dzieci i młodzieży); 11.00 (suma); 17.00

Dzień powszedni:
7.00; 17.00

Święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00;

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2019. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com