...czyli wszystko to, co się w naszej parafii wydarzyło.
Dar krwi 30.08.2020 W niedzielę - 30 sierpnia br., w godz. 9.00 - 14.00,  członkowie działającego w naszej parafii Klubu Honorowego Dawcy Krwi im. Jana Pawła po raz kolejny podzielili się najcenniejszym darem jakim jest krew. Potrzeba ciągłej przemiany - odpus... 06.08.2020 6 sierpnia - przypada Święto Przemienienia Pańskiego. W naszej, zakrzewskiej parafii - to Uroczystość Odpustowa.
Optymistyczny finał 28.06.2020 Trwająca od marca br. epidemia, wprowadziła sporo zamieszania w cykl spotkań formacyjnych Domowego Kościoła. Na szczęście w maju, zostały wznowione spotkania w „Kręgach”, by kontynuować proces formacyjny małżeństw. Nie ma cenniejszego daru... 28.06.2020 Członkowie działającego w naszej parafii Klubu Honorowego Dawcy Krwi im. Jana Pawła II, regularnie, co dwa miesiące, oddają najcenniejszy dar - krew.
Świadectwo wiary św. Jana Chrzcici... 24.06.2020 Św. Jan Chrzciciel jest patronem zakrzewskiej parafii. Dzień jego narodzin - 24 czerwca, to sposobność do przeżywania Uroczystości Odpustowej. Z miłości do tych, którzy odeszli... 23.06.2020 Wieloletnią tradycją zakrzewskiej parafii jest spotkanie modlitewne na cmentarzu, w Wigilię Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
W bliskości Jezusa Chrystusa Euchar... 21.06.2020 Z dużą niepewnością, spowodowaną panującą pandemia koronawirusa, czekaliśmy w tym roku na Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.  Z radością do Matki Bożej Pociesz... 20.06.2020 Już po raz 19. wyruszyła w sobotę, 20 czerwca br., 65. osobowa grupa zakrzewskich parafian, by zanieść Maryi - Matce Pocieszenia swoje prośby, dziękczynienia i uwielbienie.
W służbie ołtarza... 14.06.2020 W niedzielę, 14 czerwca, br., podczas Mszy św. o godz. 11.00, sprawowanej przez proboszcza ks. Ireneusza Koseckiego, dziewięciu kandydatów zostało przyjętych w uroczystym obrzędzie, do grona Służby Liturgicznej Ołtarza. Boże Ciało - Uwielbienie Najświę... 11.06.2020 W czwartek - 11 czerwca br., obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwaną w tradycji Kościoła Bożym Ciałem.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2021. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie