Aktualności » Bal Charytatywny 2014

sobota, 24 maja 2014

24 maja br. z inicjatywy członków Parafialnej Caritas, odbył się w naszej parafii kolejny bal charytatywny. Miejscem tego spotkania była „nasza stodoła", która tego dnia stała się remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwizdołkach. Tegoroczny bal przebiegał bowiem w konwencji strażackiej. Naczelny strażak naszej parafii - Tadeusz Kępka - wraz z młodzieżą, w programie kabaretowym przypomniał wszystkim uczestnikom, że być strażakiem - to wielka rzecz! Przybyło na bal ponad 90 osób. Przy stole i na parkiecie, uczestnicy balu jedli do syta i tańczyli do upadłego, w rytm największych hitów minionych lat. Przygrywał nam zespół w składzie: Anna Wilczyńska, Bartłomiej Składanek, Michał Miros, Michał Żurowski i Mateusz Jaworski. Cel spotkania był jak co roku bardzo szlachetny - zbieraliśmy fundusze na wakacyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii oraz na pomoc najbardziej potrzebującym. Było naprawdę radośnie, jak to u strażaków bywa! TUTAJ można obejrzeć zdjęcia (fot. T. Bernat).