Aktualności » Najwspanialszy organista na świecie

niedziela, 23 czerwca 2024

W niedzielę, 23 czerwca, br., na Mszy św. o godz. 11.00, pożegnaliśmy naszego organistę – dr. Bartłomieja Składanka – dziękując mu za 11 lat, pięknej, owocnej pracy. W imieniu parafii słowa wdzięczności wyrazili Krystyna i Ryszard Piaskowie; w imieniu Parafialnej Caritas – Iwona Filipiak i Ewelina Rymarczyk. Niezwykle wzruszające były słowa scholanek, które dziękowały swojemu Nauczycielowi za śpiew, wychowanie, troskę i świadectwo wiary. Na zakończenie podziękowania wyraził ks. proboszcz, wspominać początki pracy Bartłomieja, jego zaangażowanie w życie religijne naszej parafii i prowadzenie nas do Boga poprzez śpiew i muzykę.