Aktualności » Powiatowo-Diecezjalny Festyn Rodzinny "Zakrzew 2013"

niedziela, 09 czerwca 2013
W niedzielę, 9 czerwca, odbył się Powiatowo-Diecezjalny Festyn Rodzinny "Zakrzew 2013". Dziś jest sposobność do wyrażenia wdzięczności i podziękowań. Boża Opatrzność czuwała nad nami, bo mimo krótkiego deszczu mogliśmy się cieszyć piękną, słoneczną pogodą. Wielkie słowa wdzięczności kieruję do członków Parafialnej Caritas, którzy festyn przygotowali, pomagali w jego sprawnym przebiegu i wydawaniu posiłków. Serdecznie dziękuję Panu Tadeuszowi Kępce, który wraz z p. Markiem Oleszczukiem ze Starostwa Radomskiego, prowadził cały festyn. Dziękuję wszystkim strażakom z naszej parafii za pomoc w pilnowaniu porządku i spokojnym przebiegu naszego festynu. Bardzo dziękuję młodzieży z naszej parafii (z Panią katechetką Bożeną Chłopecką na czele), za wszelką pomoc w przebiegu festynu i młodzieńczy entuzjazm. Gorąco dziękuję dyrekcji przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum za aktywne włączenie się w nasze parafialne święto. Serdecznie dziękuję paniom kucharkom z gimnazjum za ugotowanie pysznej grochówki, którą mogliśmy częstować naszych gości. Wielkie podziękowania wyrażam Staroście Radomskiemu, Panu Mirosławowi Ślifirczykowi za to, że mogliśmy wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Radomiu, przygotować tę piękną uroczystość. Wyrazy wdzięczności składam Wam drodzy parafianie, za wasz liczny udział w festynie, za żywy udział, śpiew, tańce, za to że mogliśmy wspólnie przeżyć 7 godzin radości i uśmiechu.