Aktualności » Rekolekcje w Studziannie

piątek, 18 października 2013

W dniach 18-19 X br. grupa młodzieży klas trzecich gimnazjalnych, w ramach przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania, przeżywała swoje rekolekcje. Miejscem tych duchowych ćwiczeń było sanktuarium św. Rodziny w Studziannie. Pomysłodawcę - ks. Bartłomieja Grzebułę - naszego wikariusza, wspierały katechetki: Beata Piasek i Monika Wierzba. Wspólnie czuwali nad właściwym przebiegiem  tych rekolekcji. Wspomagali ich bardzo aktywnie animatorzy z naszej parafii: Anna Wilczyńska, Michał Miros, Mateusz Włodarczyk i Adrian Czajkowski. Młodzież wysłuchała kilku konferencji duchowych, uczestniczyła we Mszy św. i wzięła udział w Drodze Krzyżowej, która prowadziła leśnymi ścieżkami. Asysta ministrantów, piękny śpiew, cisza klasztoru, pozwoliły naszej młodzieży na przeżycie duchowej uczty. Galerię zdjęć z rekolekcji można obejrzeć TUTAJ.