Aktualności » Wsparcie dla potrzebujących

czwartek, 08 października 2020
Odpowiadając na prośbę Dyrektora Diecezjalnej Caritas ks. Roberta Kowalskiego, nasi parafianie kolejny raz okazali wielkie serce i podzielili się tegorocznymi płodami rolnymi, które posłużą do przygotowania gorących posiłków dla osób z najuboższych rodzin. 8 października br. proboszcz ks. Ireneusz Kosecki wraz z pracownikami Diecezjalnej Caritas zbierali ofiarowane przez naszych parafian owoce i warzywa. Serdecznie im dziękujemy; oto lista ofiarodawców:

Z Gulina: Monika i Andrzej Pawelec, Edyta i Adam Tomaszewscy, Anna i Jerzy Wójcikowie.

Z Kolonii Zakrzew: Bernarda i Zdzisław Mirosowie, Krystyna i Tadeusz Kępka, Wanda i Jan Sobczakowie, Dorota i Sławomir Żyła, Krystyna i Kazimierz i Królowie, Justyna i Sławomir Pachniakowie, Regina i Jerzy Skrzekowie, Izabela i Eugeniusz Podsiadły, Kazimierz Kominek.

Z Natalina: Witold i Danuta Kępka, Barbara i Zbigniew Walczakowie, Justyna i Robert Szwed, Zofia i Jan Harenza, Jadwiga i Piotr Chochoł.

Ze Stefanowa:  Izabela i Krzysztof Nowakowie.

Z Zakrzewa: Teresa i Stanisław Falińscy.

Z Marianowic: Marta i Hubert Walczakowie, Bożena i Stanisław Grochalowie.

Z Zakrzewskiej Woli: Danuta i Tomasz Bocheńscy, Grażyna i Stefan Posłuszny.