Aktualności » Wspieramy "kuchnię dla ubogich"

niedziela, 05 października 2014

Od wielu lat, na prośbę ks. Dyrektora Diecezjalnej Caritas nasi parafianie hojnie dzielą się płodami rolnymi, wspierając „kuchnię dla ubogich" mieszczącą się przy siedzibie Diecezjalnej Caritas na radomskich Glinicach. W tym roku zebraliśmy kilka ton warzyw; głównie ziemniaków, cebuli, buraków i marchwi. Za przekazane płody rolne, wyrażamy naszym parafianom gorące podziękowania za otwarte i hojne serca. To dzielenie się z potrzebującymi ma w tym roku szczególną wartość, gdyż kapryśne i mokre lato sprawiło, że warzyw jest znacznie mniej niż w latach ubiegłych.