Aktualności » Złoci Jubilaci

niedziela, 25 września 2016

W niedzielę - 25 września br., na Mszy św. o godz. 11.00, 12 par małżeńskich z terenu Gminy Zakrzew, przeżywało swoje Złote Gody. Eucharystię w intencji Czcigodnych Jubilatów, odprawił proboszcz ks. Ireneusz Kosecki wraz z wikariuszem ks. Włodzimierzem Tamborkiem. Na zakończenie Mszy św. Jubilaci odnowili swoje ślubowania małżeńskie i otrzymali od proboszcza pamiątkowe dyplomy. Dalsza część uroczystości odbyła się w gmachu Szkoły w Zakrzewie. Wójt Gminy Sławomir Białkowski, wręczył Jubilatom pamiątkowe medale i dyplomy. Występy „Zakrzewiaków” i „Kapeli z Marianowic” uświetniły tę piękną uroczystość. Ostatnim jej akcentem, była wspólna biesiada przy kawie, herbacie i pysznych ciastach. Całość uroczystości przygotowała Elżbieta Bilska - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Zakrzewie.

Oto imiona i nazwiska czcigodnych Jubilatów:

Józef i Stanisława Hebda, Marian i Helena Jastrzębscy, Jan i Teodozja Pawelcowie, Adam i Jadwiga Tarnowscy, Władysław i Henryka Tyczyńscy, Damian i Maria Mortka, Czesław i Anna Zielińscy, Jan i Emilia Ciołczykowie, Jan i Janina Czajkoscy, Adam i Genowefa Żurek, Marian i Anna Burdon, Jan i Jadwiga Maciejczykowie.

Ad multos annos