Aktualności » Domowy Kościół dokonał podsumowania

niedziela, 18 czerwca 2023
W niedzielę – 18 czerwca, na Mszy św. o godz. 17.00 zgromadzili się w naszej świątyni z całego Rejonu Zakrzew, członkowie Domowego Kościoła - Oazy Rodzin. Mszy św. przewodniczył proboszcz ks. Ireneusz Kosecki, a homilię wygłosił ks. Kamil Kowalski. Zachęcał w niej, by zgodnie ze słowami Chrystusa, hojnie dzielić się tym, co posiadamy, by czerpać z tego radość. Na zakończenie ks. proboszcz podziękował parze rejonowej Marzenie i Krzysztofowi Jabłonkom, parze pilotującej Marcie i Jarosławowi Gałkowskim, wszystkim animatorom oraz członkom poszczególnych kręgów za kolejny rok formacyjnym, w którym uczyliśmy się pokonywać własne słabości, by innym wskazywać drogę do Chrystusa. Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się na wspólne biesiadowanie przy ognisku i w świetlicy parafialnej „Barka”. Dziękujemy wszystkim za radosne spotkanie i życzymy udanych, zdrowych wakacji.