IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2023r.

1. We wtorek – 31 stycznia, po Mszy św. wieczornej, o godz. 17.30 dokonamy demontażu dekoracji bożanorodzeniowej. Zapraszamy do pomocy te osoby, które tę dekorację przygotowywały.

2. W czwartek - 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, które w tradycji nazywamy Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i będziemy się modlić się o nowe powołania zakonnego i misyjne. Taca będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.

3. W piątek – 3 lutego, o godz. 18.00, w świetlicy parafialnej „Barka” odbędzie się spotkanie z młodzieżą, która wraz z Ks. Kamilem wybiera się podczas ferii zimowych w góry. Będzie sposobność by dokonać opłaty za wyjazd.

4. W przyszłą niedzielę – 5 lutego, na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. Odbędzie się obrzęd poświęcenia modlitewników.

5. W tym tygodniu przypada 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca. 2 lutego - przypada 1. czwartek miesiąca. Na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii i za naszego alumna Adriana Czajkowskiego. 3 lutego - przypada 1. piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 6.30, a po południu od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy dwa dni wcześniej: w środę – 1 lutego, od godz. 8.00. Msza św. o godz. 17.00 o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu : do godz. 18.30 - KŻR, od. 18.30 do 19.00 - Oaza Rodzin, od 19.00 - 19.30 Akcja Katolicka, od 19.30 do 20.00 młodzież parafialna. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. 4 lutego - przypada 1. sobota miesiąca. Msza św. o godz. 17.00 o Niepokalanym Sercu NMP, a po niej nabożeństwo. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Serdecznie dziękujemy p. Tadeuszowi Kępce i Witoldowi Kępce za demontaż szopki bożonarodzeniowej ustawionej przed naszą świątynią. Dziękujemy także p. Edwardowi Strzałkowskiemu i jego synowi Mariuszowi za prace wykonane w domu parafialnym.

7. Módlmy się w intencji chorych z naszych rodzin. Pod Twoją obronę….

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2023. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie