Ogłoszenia duszpasterskie

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 26.06.2022 r.


1. W środę - 29 czerwca, przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła; to dzień szczególnej pamięci i modlitwy w intencji Ojca Świętego. Msze św. zostaną odprawione o godz. 9.00 i 17.00. Ofiary złożone na tacę tzw. Świętopietrze - są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych - lipcu i sierpniu, Msze św. odprawiane jest tylko rano; z wyjątkiem Mszy św. wotywnych, w pierwszy czwartek, piątek i sobotę. W te dni będzie także Msza św. o godz. 17.00.

3. W tym tygodniu przypada 1. piątek i 1. sobota miesiąca. 1 lipca - przypada 1. piątek. W tym miesiącu nie będziemy odwiedzać chorych. Spowiedź św. od godz. 6.30, a po południu od godz. 16.30. Msza św. o godz. 17.00 o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa. 2 lipca - będziemy przeżywali 1. sobotę miesiąca. Msza św. o godz. 17.00 o Niepokalanym Sercu NMP i litania do Matki Bożej.

4. Tradycyjnie w lipcu, nie odbędą się spotkania KŻR.

5. Serdecznie dziękujemy panom: Bogdanowi Jarosińskiemu, Tadeuszowi Kępce i Andrzejowi Posłusznemu za prace wykonane w naszej świątyni.

6. Dziękujemy naszemu wikariuszowi - ks. Kamilowi Kowalskiemu i animatorom: Julicie Firlej, Kacprowi Kozłowskiemu, Igorowi Pacosze, Oli Skorza i Patrycji Tkaczyk, za zorganizowanie spotkania przy ognisku dla ministrantów, scholanek oraz członków oazy dziecięcej i młodzieżowej. Wyrażamy wdzięczność dzieciom i młodzieży z tych grup formacyjnych za zaangażowanie w życie duszpasterskie naszej parafii.

7. W ubiegłym tygodniu zmarł śp. Eugeniusz Ziętek, l. 59 z Gulina. Pomódlmy się życie wieczne dla niego. Zdrowaś Maryjo...wieczny odpoczynek...

8. Przez wstawiennictwo Matki Bożej prośmy o szczęśliwe i bezpieczne wakacje i urlopy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod Twoją obronę...

Sonda
Czy Twoim zdaniem na stronie parafii potrzebne jest forum użytkowników?
Tak, to przydatna opcja Nie, to nie jest miejsce
do wymiany poglądów
Co to jest forum?
Godziny otwarcia biura parafialnego
poniedziałek - piątek: 8:00 - 9:00
Porządek Mszy Świętej

Niedziela:
7.00; 9.00 (dla dzieci i młodzieży); 11.00 (suma); 17.00

Dzień powszedni:
7.00; 17.00

Święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00;

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2022. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com