W niedzielę – 21 czerwca, na Mszy św. o godz. 17.00 zgromadzili się w naszej świątyni członkowie Domowego Kościoła z całego Rejonu Zakrzew. Mszy św. przewodniczył proboszcz ks. Ireneusz Kosecki, a koncelebrował ks. Piotr Auguścik. Asysta liturgiczna, komentarze, procesja z darami, piękny śpiew – pozwoliły uczestnikom tej Eucharystii na zawiązanie niezwykłej wspólnoty. Na zakończenie ks. proboszcz podziękował parze rejonowej Marcie i Jarosławowi Gałkowskim za gorliwą posługę, wszystkim animatorom oraz członkom poszczególnych kręgów za kolejny rok formacyjnym, w którym uczyliśmy się co to znaczy, że Domowy Kościół jest żywy w liturgii, jest żywy dzięki jedności i wreszcie jest żywy poprzez ewangelizację. W homilii ks. proboszcz zachęcał, byśmy zaufali Chrystusowi, który zapewnia nas, że jest z nami. Trzy razy przypomina nam Chrystus „nie bójcie się!”, miejcie odwagę przyznawani się do Mnie przed światem. Po zakończonej Eucharystii wszyscy udali się na modlitwę do „Ogrodu Maryjnego”, a potem na wspólne biesiadowanie przy ognisku. Dziękujemy wszystkim za radosne spotkanie i życzymy udanych, zdrowych i szczęśliwych wakacji.
Niedziela:
7.00; 9.00 (dla dzieci i młodzieży); 11.00 (suma); 17.00
Dzień powszedni:
7.00; 17.00
Święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00;