Aktualności » Jasełka 2013

wtorek, 24 grudnia 2013

Młodzież naszej parafii, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowując nas do uroczystej Pasterki, przedstawiła współczesną wersję Jasełek. Pięknymi tekstami, nawiązującymi do realiów codzienności, młodzi aktorzy przypomnieli nam, że Maryja z Jezusem i św. Józefem, wciąż szukają człowieka, który potrafi okazać miłość, współczucie i dobroć. Dar Wcielenia jest największym skarbem jakim Bóg obdarzył człowieka. Nasze zbawienie rozpoczęło się w Betlejem, a Jezus Chrystus wciąż szuka człowieka, aby go odkupić.