Aktualności » Następcy Grubby

sobota, 24 października 2015

W sobotę - 24 X br. odbył się już po raz trzeci, Turniej w tenisa stołowego o Puchar Proboszcza parafii Zakrzew. Kilkunastu uczestników podjęło zaciętą rywalizację. Po prawie 3 godzinach zmagań ks. Włodzimierz Tamborek - główny organizator zawodów ogłosił wyniki: zwycięzcą, a więc zdobywcą pucharu został Marek Stopka; drugie miejsce zajął Kacper Górka, a trzecie - Dominik Baćmaga. Proboszcz ks. Ireneusz Kosecki wręczył zwycięzcy pamiątkowy puchar, dyplom i nagrodę w postaci kompletu rakietek do ping-ponga. Również zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Mamy nadzieję, że wśród tegorocznych uczestników rośnie następca naszego wielkiego mistrza tenisa stołowego - niestety już nieżyjącego - Andrzeja Grubby.