« wstecz

Aktualności » O puchar Proboszcza

sobota, 08 listopada 2014

8 listopada 2014 r. odbył się w naszej parafii turniej tenisa stołowego o puchar Proboszcza ks. Ireneusza Koseckiego. Uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa oraz gimnazjum i szkoła średnia. Tenisiści wykazywali niezwykle wysoki poziom sportowy. W przerwach, uczestnicy turnieju próbowali swych sił w innej grze „soccer" - tzw. piłkarzyki. W kategorii młodszej, pierwsze miejsce i puchar proboszcza zdobył Jakub Michnicki. Drugie miejsce przypadło Mateuszowi Zamkowskiemu, a trzecie - Krzysztofowi Górce. Natomiast w starszej kategorii, puchar proboszcza zdobył Paweł Miros. Na drugim stopniu podium stanął Paweł Przybyć, a na najniższym Marcin Tomaszewski. Puchary, dyplomy i nagrody (paletki do tenisa i piłeczki) wręczył proboszcz, gratulując zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom. Specjalne podziękowania wyraził ks. Bartłomiejowi Grzebule, który turniej zorganizował i czuwał nad sprawnym jego przebiegiem. Na zakończenie wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.