Aktualności » Parafialna Droga Krzyżowa 2014

piątek, 11 kwietnia 2014
W piątek - 11 kwietnia, po Mszy św. o godz. 17.00, przy pięknej pogodzie, rozpoczęliśmy parafialną Drogę Krzyżową. Stojąc przed naszą świątynią, przy misyjnym krzyżu, zaczęliśmy rozważania tajemnic męki i śmierci Chrystusa. Przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych: Oazy rodzin, Akcji Katolickiej, Parafialnej Caritas, Ojców ministrantów, młodzieży oazowej i przedstawicieli Kół Żywego Różańca czytali rozważania poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej. W trasę liczącą ponad 3 km ruszyła liczna grupa: dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspólny śpiew pieśni wielkopostnych, prowadzony przez naszego organistę Bartłomieja Składanka, ubogacił nasze duchowe przeżycia. Ostatnią XIV stację przeżywaliśmy również przy krzyżu misyjnym. Drogę Krzyżową zakończyliśmy w naszej parafialnej świątyni, gdzie proboszcz ks. Ireneusz Kosecki podziękował serdecznie wszystkim uczestnikom i udzielił kapłańskiego błogosławieństwa.
Galeria zdjęć z Drogi Krzyżowej do obejrzenia TUTAJ.