Relikwie » Relikwie Św Jana Pawła II

12 marca 2012 r. w Krakowie, w siedzibie arcybiskupów krakowskich, z rąk księdza Kardynała Stanisława Dziwisza ksiądz proboszcz Ireneusz Kosecki odebrał relikwie Świętego Jana Pawła II. Są to relikwie pierwszego stopnia - krew na bandażu. Otrzymał też certyfikat autentyczności relikwii. Relikwiarz został zakupiony z ofiar złożonych na tacę.

Wprowadzenie relikwii 4 czerwca 2012 r. łączyło się z przystąpieniem młodzieży do sakramentu Bierzmowania. Uroczystej procesji i Eucharystii przewodniczył ksiądz biskup Adam Odzimek.