Aktualności » Umocnieni Duchem Świętym...

niedziela, 11 maja 2014

Ks. Biskup Adam Odzimek w niedzielę - 11 maja - na Mszy św. o godz. 16.00 udzielił 40-osobowej grupie młodzieży trzecich klas gimnazjalnych sakramentu bierzmowania. Była to niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynająca tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. W swojej homilii ks. Biskup zachęcał młodzież, aby wiernie kroczyła w swoim życiu za Chrystusem, który daje prawdziwe życie i radość. Przypomniał, że to Duch święty ze swymi darami pozwala człowiekowi na odkrycie właściwej drogi życia. Biskup Adam podzielił się także swoimi wspomnieniami z kanonizacji św. Jana Pawła II, i zachęcał zarówno młodzież jak i dorosłych do kroczenia drogą świętości.