Aktualności » Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania

poniedziałek, 06 maja 2013

06.05.2013 o godzinie 17:00 w naszym parafialnym kościele odbyło się bierzmowanie, podczas którego nasza młodzież gimnazjalna została napełniona Duchem Świętym.

Do tego sakramentu przystąpiło 37 młodych ludzi. Sakramentu udzielił ks. biskup Henryk Tomasik, który podczas homilii mówił o wierności i wytrwałości wobec Boga. Piękną asystą wspomogli nas ministranci -- pochwalił ich  również sam ksiądz Biskup. Młodzież wypełniona Duchem Świętym obiecała, że będzie mężnie wyznawać wiarę i postępować według jej zasad.

Cała uroczystość przebiegła godnie i bez żadnych problemów. Słowa uznania kierujemy w stronę naszego proboszcza księdza Ireneusza, księdza Bartłomieja, naszych wspaniałych katechetek oraz wszystkich tych, którzy przyczynili się do przygotowania młodzieży i zorganizowania uroczystości.

Adrian Czajkowski