« wstecz

Aktualności » Wakacje, znów będą wakacje...

sobota, 19 czerwca 2021

W sobotę - 19 czerwca br., o godz. 18.00 rozpoczęło się radosne spotkanie przy ognisku,  kończące kolejny rok formacyjny dla ministrantów, scholanek, członków oazy dziecięcej i młodzieżowej. Przybyło na nie ok. 60 osób. Ks. proboszcz Ireneusz Kosecki podziękował ks. Kamilowi Kowalskiemu i animatorom, za trud włożony w pracę formacyjną.

- To był wyjątkowo trudny rok, rok wciąż trwającej pandemii i lęku o zdrowie. A mimo to, swoją obecnością podczas liturgii i formację, angażowaliście się w życie naszej parafii - mówił proboszcz. Całość zabawy poprowadzili animatorzy Julita Firlej, Patrycja Tkaczyk i Wiktoria Bilska. Ciekawe zabawy, tańce, śpiew - to tylko niektóre z atrakcji tego wieczoru, który był podsumowaniem kolejnego roku formacyjnego. W „Barce” była strefa kibica, gdzie przy dużym ekranie ministrancie oglądali fragmenty meczu Portugalia - Niemcy. Bardzo wam dziękujemy za udział w spotkaniu i życzymy wspaniałych wakacji! 

Sonda
Czy Twoim zdaniem na stronie parafii potrzebne jest forum użytkowników?
Tak, to przydatna opcja Nie, to nie jest miejsce
do wymiany poglądów
Co to jest forum?
Godziny otwarcia biura parafialnego
poniedziałek - piątek: 8:00 - 9:00
Porządek Mszy Świętej

Niedziela:
7.00; 9.00 (dla dzieci i młodzieży); 11.00 (suma); 17.00

Dzień powszedni:
7.00; 17.00

Święta zniesione:
7.00; 9.00; 17.00;

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Parafii Św. Jana Chrzciciela w Zakrzewie © 2012 - 2023. Kopiowanie tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie
w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.
projekt i wykonanie: gqim.com