Aktualności » Wsparcie dla potrzebujących

czwartek, 07 października 2021

Odpowiadając na prośbę Dyrektora Diecezjalnej Caritas ks. Damiana Drabikowskiego, nasi parafianie kolejny raz okazali wielkie serce i wyjątkowo hojnie podzielili się tegorocznymi płodami rolnymi, które posłużą do przygotowania gorących posiłków dla osób z najuboższych rodzin. 7 października br., p. Andrzej Posłuszny wraz z pracownikami Diecezjalnej Caritas zbierali ofiarowane przez naszych parafian owoce i warzywa. Serdecznie Wam dziękujemy; oto lista ofiarodawców:

Z Gulina: Monika i Andrzej Pawelec , Edyta i Adam Tomaszewscy

Z Gulinka Łońca: Małgorzata i Paweł Majowe,  Elżbieta i Marek Ofiara

Z Kolonii Zakrzew: Bernarda i Zdzisław Mirosowie, Krystyna i Tadeusz Kępka, Izabela i Eugeniusz Podsiadły, Krystyna i Kazimierz Król, Iwona i Grzegorz Filipiakowie, Teresa Ziętek  i Anna Włodarczyk, Anna i Wojciech Skrzek.

Z Natalina:  Witold i Danuta Kępka, Robert i Justyna Szwed, Barbara i Zbigniew Walczakowie, Tomasz i Teresa Szczepanik, Jadwiga i Piotr Chochoł.

Z Zakrzewa: Stanisław i Teresa Falińscy, Leon i Marianna Falińscy, Elżbieta i Witold Żurowscy.

Z Koziej Woli: Marek i Małgorzata Kozera.

Z Marianowic: Edyta i Paweł Zamkowscy, Bożena i Stanisław Grochala, Marta i Hubert Walczakowie.

Z Zakrzewskiej Woli: Danuta i Tomasz Bocheńscy, Jadwiga i Andrzej Posłuszny.