Aktualności » Zimowy odpoczynek

sobota, 15 lutego 2020
W dniach 10 - 15 lutego br., młodzież naszej parafii po raz kolejny wyjechała w góry na obóz narciarski. Tym razem bazą wypadową był Poronin. Organizatorem i opiekunem był ks. Kamil Kowalski. Wspierali go - kleryk Adrian Czajkowski, Waldemar Skorza oraz animatorzy. Wyjazd rozpoczęli od udziału we Mszy Świętej, odprawionej w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, w czasie której prosili Boga o błogosławieństwo i opiekę na czas wypoczynku. 30. osobowa grupa młodzieży już pierwszego dnia rozpoczęła przygodę z nartami, gdzie wraz z instruktorami podjęła próbę zjazdu ze stoku. Po kilku godzinach nauki, wszyscy nauczyli się techniki jazdy i zachowania bezpieczeństwa na stoku. Każdy dzień rozpoczynali Mszą Świętą, a następnie udawali się na stok, gdzie doskonalili technikę jazdy. Oprócz jazdy na nartach młodzież mogła relaksować się także w wodach termalnych oraz jazdą na łyżwach. Nie zabrakło też kuligu w zimowej scenerii, który zakończył się ogniskiem. Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom za wspólnie spędzony czas i świadectwo żywej wiary. Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ .