Aktualności » Złoci Jubilaci

niedziela, 23 lutego 2020
W niedzielę, 23 lutego, br. na Mszy św. o godz. 11.00 , w zakrzewskiej świątyni odbyła się podniosła uroczystość - dziewięć par małżeńskich z Gminy Zakrzew, przeżywało swój Złoty Jubileusz. Proboszcz ks. Ireneusz Kosecki, odprawiając Mszę św. w intencji Czcigodnych Jubilatów, odebrał od nich przyrzeczenia małżeńskie i złożył im serdeczne życzenia; by miłość małżeńską i rodzinną nieustanie pielęgnowali, by chcieli się dzielić z młodym pokoleniem mądrością i doświadczeniem, by cieszyli się miłością i wdzięcznością ze strony najbliższych: dzieci, wnuków i prawnuków. Po zakończeniu Eucharystii, Jubilaci wraz ze swymi rodzinami, udali się do budynku Szkoły Podstawowej, gdzie uczestniczyli w programie artystycznym. Ze wzruszającym koncertem wystąpiła Kapela „Kalina” z Marianowic. Wójt Gminy Zakrzew Leszek Margas i Dyrektor Urzędu Stanu Cywilnego Elżbieta Bilska, wręczyli Jubilatom pamiątkowe medale i dyplomy od Prezydenta Rzeczypospolitej. Wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Na zakończenie uroczystości, zaproszeni Goście udali się na słodki poczęstunek, gdzie śpiewem i muzyką porwała ich do tańca kapela „Kalina”. Multos annos!!!